Tak to jsem já!

Jmenuji se Oskar. Narodil jsem se 21.6.2010 ve Zvoli u Prahy. Bydlím s dvounohou Kamčou (což teda jako nechápu...) v Praze ve Kbelích.  Bydlíme spolu od pátku 16.7.2010. Narodil jsem se mámě ještě se šešti ségrama. Čtyři ségry jsou černé, dvě mají bílé ponožky a tři jsme byli růžoví. Údajně bych měl být prasátko Royal Dandies, ale Kamča říkala, že to vypadá, že nejsem, že vypadám jako Gottingenské prasátko. Tak jsem zvědavý co ze mě vyroste. Na těchto stránkách se dozvíte spoustu věcí o mém životě, tedy o našem životě s Kamčou, jak rostu, co papám a jak se učím nové věci.

 


Jsem členem klubu!


Novinky

BUDU V TELEVIZI!!!

08.04.2011 14:20
Nezapomeňte se na mě kouknout v neděli 10.4. na ČT 2 V 12:15 v pořadu Máte mě. :-)

—————

Prasátkový sraz a večerní procházka

17.12.2010 14:00
Jeli jsme na prasosraz. Jeli jsme všichni 4, Kamča, Bára, paní Katka a já. Na Cibulce se sešlo hodně dvounožčů a nás prasátek tam bylo pomálu :-(...

—————

Jak jsme byli na Grassroadech

09.12.2010 19:30
Zase další kultůra. Šli jsme z Vršovic a šel jsem úplně sám až na Vodárnu. Je teda fakt, že když jsem se zastavil na tramvajových kolejích tak mě...

—————

Jak mi odvezli ségru

18.11.2010 10:05
Tak je prej Kamča alergická na psí chlupy. Ještě že jsem nealergickej typ a nekejchá se po mě. Bohužel to znamenalo, že Rozárka se musela odstěhovat....

—————

Jak jsem nahrával

13.11.2010 11:00
V sobotu jsme se jeli celá rodina podívat jak Bára natáčí cédéčko. Natáčeli ve Vršovicích. Jeli jsme já, Kamča, Honzík a tentokrát jsme vzali i...

—————

Jak jsme byli na koncertě Portraitu v Gongu

04.11.2010 19:30
Bára měla zase koncert s kapelou. Tak že mě tam jako chtěj. Já jsem vůbec neprotestoval. Mě to baví chodit ven. Kdo by chtěl bejt pořád zavřenej...

—————

Jak mi přivedli domů novou ségru

17.10.2010 14:00
To bylo teda jako trochu narychlo. Najednou přinesl Jeník domů prcka. Je úplně malinká a já jsem ze začátku vůbec nevěděl co s ní jako budem dělat....

—————

Jak jsme šli na houby

09.10.2010 13:49
V sobotu ráno jsme šli na houby. A že nás šlo požehnaně :-) Šly se mnou kamča, Bára, teta Katka a pak spouta jiných dvounožců. Pořád jsem se jim...

—————

Jak mi Kamča chtěla koupit nový obojek

01.10.2010 11:03
Kamča mi chtěla udělat radost. Byli jsme v obchodě se zvířátkovýma věcma a Kamča tam uviděla krásný obojek se šátečkem. Byl červený (moje barva :-))...

—————

Koncert Dana Bárty

03.09.2010 20:00
Poslední dobou vedu poněkud velice kulturní život :-) Holky mě furt někam tahaj, tak toho děsně moc vidím. Zase jsme jeli do Lysé nad Labem. Na...

—————


KONTAKTY

na Kamču

strakovakamila@seznam.cz

na Báru (ta dělá stránky)

strakova.barbora@yahoo.co.uk


Mám i svůj fanklub na Fejsbuku. Jmenuje se Oskárek.