Kniha návštěv

Datum: 01.05.2012

Vložil: sassasin

Titulek: hrůza

hrozné stránky! a lidi twl nechovejte prasata v bytě,dyť je to humus!!!! už nevíte co chovat!za každou cenu se musíte lišit od ostatních,chovaj se psi a kočky!prase patří na stůl!!!člověk co chová prase v bytě je pořádný prase!fuj.

Odpovědět

—————

Datum: 03.09.2012

Vložil: oskar

Titulek: Re: hrůza

prijd se k nam nekdy podivat jak mame doma čisto. Prase si sam Jirko :-)

Odpovědět

—————

Datum: 03.12.2012

Vložil: sassasin

Titulek: Re: Re: hrůza

no nemyslim si, ze bych se sel podivat na tvoji cistotu a tvoje prase :-D dik za pozvani,ale to by se semnou pak moje nadherna! Sarka nebavila a ja se-sebou taky ne Kamilo .-)

Odpovědět

—————

Datum: 10.05.2011

Vložil: Straková Kateřina

Titulek: Oskouš

Oskar je už obřík:-) hrůza! Ale je to legrační ťunťa - lehá si z králičího miminka na záda, srábek jeden.

Odpovědět

—————

Datum: 18.05.2011

Vložil: pro mámu :-)

Titulek: Re: Oskouš

Nejraději si lehá na chudáka zajína, hledáme ho po celým bytě a on je pod Oskunem :-) Jsou to parťáci, zrovna včera mu jeník udělal nádhernou novou klícku pod želvákama a Oskar ho vysvobodil, přišli jsme domů a v kleci díra velká, že se tam oskun přesně protáhl a vysvobodil zajína ze zajetí :-) a šli spolu chrápat do peřiny :-)

Odpovědět

—————

Datum: 18.05.2011

Vložil: Straková Kateřina

Titulek: Re: Re: Oskouš

Teda tady lehli smíchy, když jsem to přečetla. Tak to je láska jako trám. Oskárek ochraňuje Zajína a ještě ho vysvobozuje, to je gól.....:-)

Odpovědět

—————

Datum: 02.11.2010

Vložil: Filípek

Titulek: Ahoj Oskárku

Ahoj dvojníku,
máš moc krásné stránky a jsi děsně mrňavej fešák (joo, kde jsou ty časy :D). Já mám teď rok a 4 měsíce a vážím pěkných 17kg :D mamka s taťkou mi promlouvají do duše, ať už toho nechám, ale já je mám na háku :P
Dneska mi pořídili novou vyteplenou bundu a prej už ji budu mít nafurt :D to určitě, příští rok budou kupovat větší :D
Tak se mějte krásně, přeju pěkné přibírání a posíláme pusu na knoflík :o)

Odpovědět

—————

Datum: 05.11.2010

Vložil: Oskar

Titulek: Filípkovi

Ahoj kamaráde,

jsem rád, že mi píšeš. Už nejsem tak malej jak jsem býval. Mám už 2,4 Kg a jsem prej těžkej, když mě Kamča dlouho drží. Já jsem taky dostal krásný nový svetr před měsícem, možná dvěma, ale teď je mi do půlky zad, takže budeme kupovat asi další. Mějte se fajnově a zas mi napište, budu rád a taky mi Filípku pošli nějakou tvojí fotku ať si tě můžu dát do kamarádů :-) pááááčko

Odpovědět

—————

Datum: 24.10.2010

Vložil: NERO

Titulek: jak se vede?

oskare,kamarade zlatej..ja sem tak desne nestastnej,v utery me mama strci do obrovskyho domecku a nacpe do letadla ,budu tam sam,hladovej a budu se desne bat :-(( a bude se mi stejskat,moc pozdravuj tvoji mamu a koukej poradne jist!:-))

Odpovědět

—————

Datum: 02.11.2010

Vložil: Oskar

Titulek: Re: jak se vede?

Ahoj Neroušku, jsem od posledně na tebe trochu naštvaný, myslel jsem, že jsme kamarádi a ty jsi mě chtěl sníst :-( To jsem zvědavý, jestli zase někdy spolu pojedeme na houby! Jím pořádně, neboj se o mě, mám už 2,4 kg, však já vás všechny brzo doženu, toho bych se nebál :-))))

Odpovědět

—————